Agroturystyka Zielna Farma to miejsce położone na Warmii w zielarskiej wsi Blanki nad jeziorem o tej samej nazwie. Niedaleko miasta Lidzbark Warmiński  (15km), które niedawno uzyskało świadectwo potwierdzające właściwości lecznicze tutejszego klimatu, oraz miasta Olsztyn (58km)
To miejsce dla ludzi szukających ciszy i spokoju. Tak potrzebnych i cennych w naszych zabieganych czasach.
    Siedlisko usytuowane jest w jednym z najpiękniejszych miejsc na Warmii ,w  otoczeniu jezior, stawów, łąk, pastwisk i lasów. Słychać tu klekot bocianów, rechot żab, śpiew żurawi … widać przechadzające się sarny, zające, lisy i inne dzikie zwierzęta. Bliskość natury działa bardzo kojąco na zmysły. A panorama gwieździstego nieba zapiera dech w piersiach.
     Dom pachnący drewnem powstał z marzeń dzieciństwa i pragnienia znalezienia swojego miejsca na ziemi, z tęsknoty do  życia blisko natury,ekologicznego życia ,własnego jedzenia. Moją pasją jest tworzenie i to dosłownie wszystkiego. Prawie każda rzecz w moim domu została stworzona przeze mnie z wielka radością i miłością .Wciąż zdobywam tu nowe umiejętności i jestem zdumiona jak wielka satysfakcję mi one dają....Gotuje, piekę, maluje, dziergam, szyje, odnawiam meble, przybijam deski, kładę kafle, podłączam armaturę, uprawiam ogródek...
Zielarstwo to mój nowy konik ,Zielna farma to nie jest przypadkowa nazwa.
   Budynek podzielony jest na cztery apartamenty, z czego trzy są do dyspozycji gości. Każdy z nich ma ogromny taras z widokiem na jezioro i staw w którym również można się kąpać.
Ostatnio powstała sauna a raczej ruska bania opalana drewnem .Po gorącym seansie z ziołami można wskoczyć wprost do stawu...najciekawiej jest oczywiście zimą, można zanurzyć się w wykutym przeręblu albo wytarzać w  śniegu.
Obok domu w szklarni i ogródku rosną dostępne dla gości sezonowe rośliny, które trafiają  prosto do garnka. Również te dziko rosnące..
Po całym dniu leniuchowania i pluskania się w jeziorze, po pieszych wycieczkach, jeździe na rowerze lub pływaniu łódką czy paddle-bordem ; przy rozpalonym ognisku, z lampką wina  oglądać można spektakularny widok gwieździstego nieba... Chociaż mieszkam tu, to wciąż z zadziwieniem oglądam ten pokaz.
Na pewno zapamiętacie te chwile na długo.

Apartamenty :
Apartament Chabrowy
Apartment chabrowy oferuje panstwu 120 m2 przestrzeni...            do dyspozycji jest 4 pojedynczych łóżek,
które mo
żna połączyć w małżenskie zgodnie z zapotrzebowaniem, aneks kuchenny z wyposażeniem, jadalnia,
salon,
łazienka i ogromny taras z widokiem na jezioro i łąki...Wokół cisza….słychać odgłosy natury...ptaki,
szumi
ące drzewa…zapachy łąki ,siana... i niepowtarzalny zapach
jeziora.….. Wypoczynek dla tych co nie boj
ą sie ciszy…
zapraszam serdecznie
Apartament Miodowy
Znajduje się na parterze . Przestrzeń skromniejsza bo 50 metrowa z oddzielną sypialnią , małżeńskim łożem i widokiem na wschód słońca. Mogą w nim spać cztery osoby. Dwie w salonie na pojedynczych łóżkach, które można połączyć w jedno. Oczywiście aneks kuchenny i łazienka z wanna i bezpośrednim wyjściem do ogrodu. Taras otacza  cały apartament.
Apartament Malinowy
Znajduje się  górze na przeciw apartamentu chabrowego. Ta przeszło 60 metrowa  przestrzeń składa się z salonu z jadalnia i aneksem kuchennym , łazienki, sypialni i antresoli. Przeznaczona jest dla czterech osób. Posiada cztery pojedyncze łóżka, które można ze sobą łączyć. Dwa  w sypialni i dwa na antresoli. Jest też rozkładana sofa dla tych co nie zechcą spać na antresoli. Również i tutaj znajduje się ogromny taras z widokiem na jezioro.
Kilka przydatnych informacji...
Okolica:
Lidzbark Warmiński znajduje się na szlaku zamków gotyckich. Jednym z nich jest zamek biskupów warmińskich i Oranżeria Zygmunta Krasickiego. Znajdują się  też tu Termy Warmińskie. Miasto i okoliczne tereny uzyskał świadectwo potwierdzające właściwości lecznicze klimatu i wody (chlorkowo-sodowe, hipotermalne).  Wkrótce powstanie tu uzdrowisko. Przez miasto  przebiega słynna ścieżka rowerowa Green velo.
Ile kosztuje:
Apartament Miodowy i Malinowy  od 1-07 do 30-08 : 450 zł za dobę ,
poza sezonem 420 zł za dobę.
Chabrowy od 1/07-30-08 : 520 zł za dobę. Poza sezonem : 500 zł (dodatkowa osoba - 100 zł za dobę)
Doba trwa od godziny 16:00 do godziny 11:00.
Opłata klimatyczna - 2 zł/dzień 
W momencie rezerwacji pobierany jest bezzwrotny zadatek w wysokosci 30% 
Minimalny czas wynajmu to dwie doby poza sezonem a w terminie wakacyjnym turnusy minimum siedem dni.Ceny pobytu zawierają nocleg, komplet pościeli i ręczników, sprzątanie pokoi (po zakończonym pobycie), korzystanie ze sprzętu wodnego i sportowego,parking oraz jednorazowe wygrzewanie w saunie.
(Goście ponoszą pełną odpowiedzialność za szkody powstałe podczas pobytu.)
 
Dobre obyczaje:
Dom drewniany ma duszę i żyje wraz z jego mieszkańcami.  Przyjeżdżając musisz liczyć się z tym, że podłogi skrzypią, drewno pracuje, a cały dom oddycha i pachnie lasem. Po prostu, tak ma być.
Pamiętaj że za ścianą czy stropem może być ktoś inny. Postaraj się uszanować ciszę i prywatność drugiej osoby, tym bardziej że drewno nie izoluje tak dobrze jak mur i beton.  
Prosimy o zachowanie ciszy  w godzinach od 22:00 do 8:00. 
Obowiązuje całkowity zakaz palenia. 

Zwierzęta :

UWAGA, o tym że planujesz przyjazd ze zwierzakiem musisz p tym poinformować robiąc rezerwację. Ze względu na dużą ilość dywanów pobierana jest opłata 30 zł za dobę.  Zastrzegamy, że na terenie nie może przebywać więcej niż jeden zwierzak gości, a na terenie domu znajduje się kot.
 Rezerwacja I kontakt :
telefon +48 664 783 838